Najbardziej Nietypowe Momenty w Kampanii Prezydenckiej

Kampania wyborcza charakteryzuje się wieloma emocjami… podczas której możemy zobaczyć różne nietypowe i ciekawe momenty, w dzisiejszym artykule chciałbym wam przedstawić 6 nietypowych momentów podczas kampanii prezydenckiej z roku 2020!

 

Władysław do BOJU! Kampania Prezydencka 2020

W 2020 roku podczas kampani prezydenckiej na konferencji Władysława Kosiniaka Kamysza do niecodziennego momentu, jeden z sympatyków przeszedł przed kamerami bez ubrań w samej bieliźnie krzycząc… Władysław do boju!

 

Biedroń vs Starsza Pani: Kocham DUDĘ!

Podczas tej samej kampanii prezydenckiej doszło kontrowersyjnego momentu z udziałem kandydata na prezydenta, Roberta Biedronia. Podczas jednej z konferencji niespodziewanie pojawiła się starsza kobieta i zadała pytanie, dlaczego Biedronia nie wpuszczono do liceum imienia Tadeusza Reytana. Pani ta przedstawiła się jako nauczycielka tego liceum i stwierdziła, że polityk nie został przyjęty do szkoły ze względu na jego orientację seksualną, używając obraźliwego słowa w trakcie swojej wypowiedzi. Następnie Biedroń był zakłócany przez kobietę, która zaczęła wykrzykiwać swoje poparcie dla innego kandydata, a także w sposób niezwiązany z tematem konferencji opowiadała o swoim wuju, który walczył pod Monte Casino po czym zaczęła śpiewała pieśń „Roty”. To zdarzenie szybko stało się Viralowe, zdobywając ponad 2 miliony wyświetleń na platformie YouTube.

 

Kandydatka wpadka… Małgorzata Kidawa Błońska

Małgorzata Kidawa Błońska w 2020 roku została wybrana jako kandydat na prezydenta z ramienia koalicji obywatelskiej…. ten wybór nie był najlepszy, kandydatka co chwilę zaliczyła wiele wpadek i nie wypadała najlepiej w debatach… ciągle się myliła i plątała w słowach… Ostatecznie Kidawa zrezygnowała z startu a nowym kandydatem został Rafał Trzaskowski.

 

Szymon Hołownia PŁACZE!

2 maja 2020 roku Szymon Hołownia opublikował nietypowe nagranie na swoich mediach społecznościowych, w którym wyraził swoje zdecydowane pragnienie zmiany Polski. W nagraniu stwierdził, że niezależnie od ilości byłych prezydentów, premierów, marszałków Sejmu czy przewodniczących Rad Europejskich, którzy mogą wypowiadać się na temat polityki, teraz nadszedł czas na nowe rozwiązania i świeże podejście.
Najbardziej zaskakujący moment pojawił się pod koniec nagrania, kiedy Hołownia pokazał Konstytucję i podkreślił ze łzami w oczach, że codziennie ją czyta, a następnie wyraził swoje pragnienie stworzenia Polski, która będzie zgodna z zapisami Konstytucji i był gotów poświęcić wiele dla osiągnięcia tego celu…

 

Trzaskowski incydent szklanka wody

Podczas debaty kandydatów na prezydenta zorganizowanej w Lesznie w której uczestniczył sam Rafał Trzaskowski, doszło do nieoczekiwanej sytuacji z udziałem dziennikarki Agnieszki Burzyńskiej. Burzyńska zapytała kandydata Koalicji Obywatelskiej o wiek emerytalny. Rafał Trzaskowski odpowiedział, że będzie wetował każdy projekt podwyższenia wieku emerytalnego dla Polaków. Jednak w trakcie swojej wypowiedzi zauważył, że dziennikarka nagle zasłabła. Natychmiast Trzaskowski przerwał swoją wypowiedź…. Zabrał butelkę wody przygotowaną dla nieobecnego na debacie prezydenta Andrzeja Dudy podszedł do Burzyńskiej. Na szczęście okazało się, że dziennikarce nic poważnego się nie stało, a jej złe samopoczucie wynikało z wysokiej temperatury panującej w miejscu, w którym odbywała się debata. Wiele osób mówiło, że to była zwykła ustawka..

 

Śmieszna mina Krzysztofa Bosaka

W lipcu 2020 roku, w programie telewizyjnym nadawanym przez TVP, Krzysztof Bosak, który był wówczas kandydatem na prezydenta, wykazywał wyraźną irytację, gdy stale poruszano temat konkurencyjnego kandydata, Rafała Trzaskowskiego.

Na małe wyróżnienie zasługuje tutaj jeden komentarz pod tym filmem:

Strasznie wczoraj głosowałem. Obradowałem w sejmie do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w ławach sejmowych. Teraz mnie krzyż napie…. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam występ w TVP. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma występ w TVP, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność…

Ciekawy komentarz, oczywiście prześmiewczy z nawiązaniem do chłopaki z baraków…

 

Przejęzyczenie Andrzeja Dudy?

Na zakończenie tego artykułu przedstawiamy interesujący fragment, który miał miejsce, podobnie jak wcześniejsze, w trakcie kampanii prezydenckiej. Na nagraniu widzimy, jak pytający, będący osobą homoseksualną, próbuje podjąć kulturalną rozmowę z Andrzejem Dudą mówiąc, że jest gejem. Odpowiedź Dudy brzmiała, tak jakby powiedział, „no ja też…”. Chociaż rzeczywiście stwierdził „no okej…”, To krótkie nagranie wygląda dość komicznie.

 

6 Nietypowych Momentów w Kampanii Prezydenckiej

To wszystko w tym artykule, na koniec mam dla was film 6 Nietypowych Momentów w Kampanii Prezydenckiej 2020!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *