Konfederacja NA ROZMOWACH U MORAWIECKIEGO

Konfederacja na rozmowach u Premiera Mateusza Morawieckiego. W dzisiejszym artykule przybliżę wam bliżej tę sytuację i postaram się rzetelnie przedstawić aktualny stan relacji między tymi ugrupowaniami..

 

Morawiecki zaprasza Sławomira Mentzena

Próby spotkania zaczęły się od zaproszenia Premiera Morawieckiego do liderów partii politycznych…

Następnego dnia na profilu Krzysztofa Bosaka pojawił się wpis…

Wczoraj przed południem Rada Liderów zdecydowała, że jutro o 12:30 delegacja @KONFEDERACJA_ weźmie udział w konsultacjach z Premierem. Przyjęcie zaproszenia jest z naszej strony wyrazem szacunku dla urzędu Premiera RP oraz dla 7,6 miliona wyborców PIS, którzy zasługują na naprawdę propolski rząd. Do naszej delegacji złożonej z 4 członków Rady Liderów zaprosiliśmy także @MeklerRafal – lidera protestu przewoźników. Wykorzystamy to spotkanie nie tylko do przedstawienia naszej krytycznej oceny PMM, ale także aby namawiać rząd na pilne decyzje potrzebne dla przetrwania polskich firm zagrożonych nieuczciwą konkurencją z Ukrainy – napisał na portalu X Krzysztof Bosak…

Wpis Bosaka odnosił się również do oświadczenia konfederacji w którym napisali, że przyjdą na spotkanie w celu przedstawienia swojego stanowiska.

W oświadczeniu również dodali, że jasno sprzeciwiają się obecnej władzy. Wyznaczeni przez radę liderów delegaci konferencji udadzą się do kancelarii premiera aby w imieniu półtora miliona wyborców konfederacji przekazać premierowi Morawieckiemu jasny komunikat, to koniec waszej władzy!

Konfederacja po rozmowach z Morawieckim

Po spotkaniu z Morawieckim, Konfederacja złożyła jasne oświadczenie  – nie istnieje szansa na utworzenie wspólnego rządu.

 

Cały materiał znajdziecie na kanale PoliticalNews:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *