Najmocniejsze RIPOSTY Sławomira Mentzena

Riposty Sławomira Mentzena! W dzisiejszym artykule pragnę przybliżyć Wam sylwetkę Sławomira Mentzena, postaci publicznej, która zawsze wypowiada się bez ogródek i nie boi się kontrowersji. Jego bezpośrednie i mocne słowa zyskały uznanie oraz uwagę wielu ludzi. Dziś skupimy się na 6 najbardziej uderzających ripost, które wywołały wiele emocji!

Mentzen: Napastował Pan koty w piwnicy?

W trakcie grudniowego wywiadu w radiu ZET dziennikarz Bogdan Rymanowski przeprowadził serię pytań, wymagając od Mentzena odpowiedzi ’tak’ lub 'nie, twierdząc, że zawsze da się odpowiedzieć w ten sposób, Sławomir Mentzen wykazał się jednak sprytem i udzielił zaskakującej odpowiedzi… „A przestał Pan napastować koty w piwnicy?”

Ta odpowiedź była podobna do sceny z serialu „07 zgłoś się, oraz do znanej i mocnej odpowiedzi Dyrektora basenu wobec byłego burmistrza.

Są takie pytania na które nie można odpowiedzieć tak lub nie…

Sławomir Mentzen vs Post lewicy o programistach

W 2021 roku Lewica opublikowała na swoim profilu na Facebooku post, w którym sugerowała, że Mentzen oferuje usługi pomagające programistom unikać płacenia podatków dzięki uldze IP BOX. Post wywołał duże emocje i spotkał się z reakcją ze strony Mentzena Post mocno przyczynił się do wzrostu zainteresowania usługami i wygenerował wiele zapytań od programistów. W uznaniu za tę niezwykłą reklamę, Mentzen postanowił podziękować Lewicy i wysłać im prezent.

Mentzen i Złoty Pomnik Morawieckiego

W listopadzie 2021 roku, Sławomir Mentzen udzielił wywiadu dla namzależy, w którym zdradził swoje plany dotyczące postawienia pomnika premiera Mateusza Morawieckiego. Miał być to wyraz podziękowania za jego dokonania, zwłaszcza za komplikowanie systemu podatkowego, co przyczyniło się do znacznego wzrostu branży doradców podatkowych i ich zapotrzebowania na rynku. W konsekwencji tych planów, kilka miesięcy później, Mentzen odsłonił pomnik premiera w swojej kancelarii, a podczas ceremonii odsłonięcia, wygłosił emocjonalną mowę, w której w ironiczny sposób podkreślał, jak ważną rolę odegrał premier w rozwoju jego firmy.

Mentzen vs Poseł PIS

Podczas debaty w TVP w 2020 roku między Sławomirem Mentzenem i posłem z PiS doszło do sprzeczki dotyczącej przestrzegania zasad dotyczących dystansu i noszenia maseczek. Mimo że poseł podkreślał konieczność przestrzegania tych zasad, sam nie przestrzegał ich i nie miał na sobie maseczki, będąc w sejmie co zostało zauważone przez Mentzena. W odpowiedzi na to, poseł podkreślił, że zachowuje społeczny dystans, jednak Mentzen zadał pytanie, czy rozporządzenie odnosi się do dystansu czy do noszenia maseczek. Na to poseł nie potrafił już odpowiedzieć i zaniemówił.

Śmiech Sławomira Mentzena

Riposty nie zawsze muszą być uargumentowane słownie, czasem wystarczy odpowiednia reakcja lub gest, aby zwrócić uwagę na błąd drugiej strony. Tak też, Mentzen postanowił zrobić i użyć swojego ikonicznego śmiechu jako ripostę w stronę głupiego pomysłu Ministerstwa Finansów.

Mentzen mocno na uroczystości NCZAS

Podczas uroczystości z okazji 30-lecia dwutygodnika „Najwyższy czas”, Sławomir Mentzen wygłosił przemówienie, w którym nie stronił od kontrowersyjnych wypowiedzi. Odważnie wypowiedział się na temat maseczek i chaosu panującego podczas epidemii. Nie unikał również tematu ustawy hoca i w swoim charakterystycznym, mocnym stylu, nazwał osoby, które ją poparły.


Na koniec mam dla was specjalny film. Najlepsze Riposty Sławomira Mentzena

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *